21/02/20

Výhodná elektřina a plyn

  • Získejte elektřinu a plyn za lepší cenu
  • Žádosti lze vyřídit online z pohodlí domova
  • Získáte přístup k unikátním nabídkám
  • Žádné komplikace – vše je ověřené a bez podvodů

Prohlédnout nabídku produktů

Každý z vás někde bydlí. Je jedno, jestli zrovna máte byt v pronájmu, jestli bydlíte v novostavbě, nebo pobýváte ve starém domě. Energie, tedy výdaje za elektřinu a plyn musí platit každý z vás. A nejde zrovna o malé částky. A především v minulých měsících jste si mohli všimnout toho, že energie o začátku letošního roku razantně zdražily a to zejména pro ty, kteří neměli zafixovanou cenu. Podívejte, jak to udělat aby váš rodinný rozpočet nebyl příliš zatížen náklady na bydlení. Neplaťte více, než musíte, není to potřeba.

Když používáte elektriku

Elektrika je nákladná a to především v té době, když ji využíváte třeba i na topení a ohřev teplé vody. V některých obcích nenajdete plynové vedení a tyto domácnosti jsou skutečně odkázáni na dodavatele elektriky. Z tohoto důvodu byste se měli podívat na nabídky všech dodavatelů a vybrat si ten nejlepší pro vás. Budete k tomu potřebovat několik informací. Především pak, údaje o vás a kde se daná nemovitost nachází. Když si prohlédnete výčet, je na vás, jak se rozhodnete. Nemusíte se však bát žádného nátlaku, který by na vás různí obchodní zástupci, mohli vyvíjet. Vše vyřídíte online. Dokonce vás může překvapit nějaká ta sleva, zároveň však jsou všechny nabídky prověřené.

Když používáte plyn

Podobné je to i u plynu. Některé domácnosti plynem topí, nebo na něm vaří. Proto je důležité mít co nejlevnější dodávku. Nenechte se oškubávat tím, že nevíte, kdo je nejlevnější. Plyn je dennodenní součástí vašich životů a je potřeba dát dodavatelům jasně najevo, že nejste ochotni platit vysoké sumy.

Víte, z čeho skládá cena a co najdete na faktuře?

Jistě jste si všimli, že cena za elektriku a plyn se neskládá jen z toho, co spotřebujete. Často vás mohou nejrůznější položky překvapit, ne-li rozčílit. Cena plynu se skládá z ceny za spotřebované kWh (m3 plynu), dále z platby za to, že vám někdo plyn dovede, platíte také státu. V neposlední řadě najdete na faktuře stálé platby dodavateli. Obdobně je tomu i u elektriky. Kromě toho, že snížíte svoji spotřebu, však můžete mít elektriku a plyn levněji, podle toho, který dodavatel vám jej dodá. Vyzkoušejte srovnávač a uvidíte, že můžete ušetřit i několik tisíc korun ročně. Nejen že vám přeplatek může dodavatel vrátit, ale především jde o to, že se vám po zúčtovacím období sníží zálohy. A to už je v měsíčním rozpočtu poznat, nemyslíte?

Proč zdražuje elektřina a plyn?

Je to dáno především tím, že se elektrika a plyn nakupuje na burzách, kde cena kolísá. A tak dochází k tomu, že cena v průběhu času stoupá. To ale neznamená, že se cena nemůže lišit. Každý z dodavatelů chce zisk, nicméně ten je na úkor občanů. Neplaťte více, než musíte. Všechny nabídky, které se vám zobrazí, jsou od prověřených dodavatelů a vy se tak nemusíte bát žádného podvodu. Lepší nabídku nikde jinde nenajdete.

Elektřina a plyn

Výhodná elektřina a plyn

Po vyplnění žádosti získáte přehled výhodných cenových nabídek energie.

Výhodné ceny elektřiny a plynu zajímají 0 lidí - Porovnejte ceny nyní, stačí si vybrat!

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tuto společnost

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X