21/02/20

Výhodné ověřené bankovní účty

  • Získejte bankovní účty od ověřených bank
  • Žádost lze vyřídit online z pohodlí domova
  • Získáte přístup k unikátním nabídkám
  • Žádné komplikace – vše je ověřené a bez podvodů

Prohlédnout nabídku produktů

Chcete si založit bankovní účet, ale nevíte který? Nemáte přehled o tom, jaké v bance budete platit poplatky, případně, co vám banka může nabídnout ještě dalšího? Podívejte se na srovnání bankovních účtů, které jen tak někde nenajdete. A nejde jen o běžné účty. Porovnejte si spořicí a termínované účty a ušetřete. Respektive naspořte si své další volné prostředky díky výhodnému úročení.

Srovnání bankovních účtů pomůže při výběru

Bankovní účet má dnes skoro každý, mnohdy také zaměstnavatel nevyplácí výplaty jinak, než na bankovní účet. Jenže mnoho z vás možná ani neví, že není účet jako účet. Každý rok se také můžete setkat s anketou, která objasňuje, co si banky účtují za poplatky. Mnoho lidí tak vybírá banku právě podle toho, kolik bance vlastně za vedení účtu bude platit. Mnohdy je tento poplatek poměrně vysoký. Právě proto je tu pro vás srovnání bankovních účtů. Budete tak mít přehled o tom, jaké poplatky vás čekají, jaké služby si k účtu můžete ještě pořídit, případně, zda vám některá z bank třeba rovnou aktivuje i kreditní kartu.

Můžete si porovnat i spořící a termínované účty

Nabídka platí i v případě, že si chcete zřídit třeba spořící nebo termínovaný účet. V tomto případě pak také záleží na vašich požadavcích. V případě, že máte volné finance a chcete je nějakým způsobem zhodnotit, je tato volba vhodná. Termínované účty se zakládají pro případ, kdy na účet chcete ukládat peníze a nepotřebujete je opětovně vybírat. Banka vám v tomto případě stanoví úrokovou sazbu a vy tak můžete na svých penězích dále vydělávat. Spořicí účet je taktéž pro ty, kdo chtějí zhodnotit peníze, a funguje podobně, záleží však na konkrétních podmínkách banky, proto by se vám srovnání mohlo hodit.

Rovnou si můžete vytvořit účet

Na srovnávači najdete také možnost vytvořit si účet online, nicméně tuto možnost nenabízejí všechny banky. V podstatě jediná z bank, která tuto službu poskytuje je mBank. U ní je možné rovnou kliknout na vyřízení online a během několika málo chvil máte hned hotovo. Nebojte se jednoduchého porovnání, i když si nebudete chtít hned zakládat účet. Všechny nabídky jsou prověřené a vy se tak nemusíte obávat různých podvodů. Možná budete mít i štěstí a podaří se vyjednat takové podmínky, které byste si jinak nevyjednali. Porovnání a výsledky jsou online, což je opravdu výhodné, jelikož nemusíte nikam chodit, nikdo vám nebude nutit nabídky, které byste nechtěli přijmout. Pak už si stačí jen rozmyslet, který produkt se vám bude líbit nejvíce.

Banka může nabídnout i vedlejší produkty

V případě, že jste již rozhodnuti, stačí si dojít na pobočku. Některé banky nabízejí ihned při sjednání běžného účtu, možnost zřídit di také kreditní kartu nebo tzv. kontokorent. Vy tak okamžitě budete mít možnost vybrat peníze na něco, co budete akutně potřebovat. Případně budete spát s klidným srdcem, že máte alespoň nějakou finanční rezervu.

mBank účet

Ověřený bankovní účet

Získejte ověřený bankovní účet od banky s dlouholetou tradicí. Stačí jedna rychlá žádost.

Ověřené bankovní účty právě zajímají 0 lidí - Porovnejte ceny nyní, stačí si vybrat!

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tuto společnost

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X