21/02/20

Výhodné hypotéky pro každého

  • Získejte hypotéku za lepší cenu
  • Žádosti lze vyřídit online z pohodlí domova
  • Získáte přístup k unikátním nabídkám
  • Žádné komplikace – vše je ověřené a bez podvodů

Prohlédnout nabídku produktů

Jednou z možností, jak využít srovnávač je, že si kromě jiného, porovnáte také nabídky hypoték. V současné době je získání hypotéky čím dál více obtížnější, nicméně pokud je to u vás jen trochu možné, jistě se vyplatí bydlet po té ve svém. Podívejte se, jak porovnání hypoték funguje a co se dozvíte. Takové srovnání může být užitečné například při rozhodování, od jaké banky si hypotéku vezmete. Využijte tak možnosti mít co nejmenší úrok.

Vlastní bydlení může být na dosah

V případě, že jste se rozhodli pořídit si vlastní bydlení, pravděpodobně uvažujete nad hypotékou. V posledních měsících jste mohli slyšet nejrůznější informace o tom, že stoupá počet exekucí a zadlužujících se občanů. I když není v současné době úroková sazba příliš vysoká, dosáhnout na hypoteční úvěr může být problém. Nicméně nic není ale nemožné. Je však jisté, že budete muset mít i své nějaké naspořené peníze, dokonce je to podmínkou, alespoň ve většině případů.

Co je důležité vědět před hypotékou

Jestliže patříte mezi ty šťastlivce, že máte naspořené nějaké peníze a zároveň vám váš zaměstnavatel dopřeje a máte vyšší příjem, určitě se hypotéky nebojte. Čeká vás však dlouhá cesta, během které se můžete setkat s několika nepříjemnostmi. Co se u žádosti o hypotéku posuzuje a co byste měli vědět, než podepíšete smlouvu? Samozřejmě se posuzuje vaše bonita příjem. Když však chcete si už konečně o nějakou požádat, bude se vám chtít oběhnout všechny banky? Asi ne a kdo se v tom má potom vyznat? Využít tak můžete srovnávače, který vám napoví a ukáže, mezi kterými nabídkami si můžete vybrat.

Jak souvisí úroková sazba, fixace a splátka?

Základem je pro vás úroková sazba, doba fixace a samozřejmě výše měsíční splátky. Tyto tři věci berte určitě v potaz, protože všechny se sebou souvisí. Od úrokové sazby se odvíjí měsíční splátka. Stejně tak se splátka odvíjí od doby fixace. V praxi to znamená, že kdykoliv vám skončí fixační období, může se vám, podle momentální úrokové sazby, snížit nebo zvýšit splátka. Samozřejmě je také možné po uplynutí fixace zaplatit nějakou mimořádnou splátku. Díky srovnání tak budete mít přehled o jednotlivých základních podmínkách hypotéky a také předběžný soupis bank, na které se můžete obrátit. Proto neváhejte a vyzkoušejte toto jednoduché srovnání, pomůže vám to při rozhodování a především vám nikdo nebude vnucovat momentálně to nejlepší, co má zrovna v ruce.

Promyslete své možnosti

Všechny nabídky jsou ověřené a od solidních poskytovatelů. Myslete však na to, že každá hypotéka sebou nese to riziko, že by se vám mohlo někdy stát, že nebudete moci splácet. Proto si dobře propočtěte vaše výdaje a příjmy, abyste za pár let, třeba s rozšířením rodiny, nemuseli snižovat svůj životní standart.

Porovnání hypoték

Rychlé porovnání hypoték

Porovnejte nabídky hypoték online z pohodlí domova. Rychle a zdarma.

Ověřené hypotéky právě zajímají 0 lidí - Porovnejte ceny nyní, stačí si vybrat!

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tuto společnost

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X